Novinky a články

Pročištění katalogu

Po delší době jsem provedl čistku v našem společném katalogu masáží. Kontaktoval jsem všechny provozovatele zaevidované zde během posledních osmi let a ponechal jen ty, kteří potvrdili svůj zájem a provozování masérských služeb.

Velká aktualizace katalogu a zobrazení mapy

Vážení přátelé kvalitních masáží. Náš katalog jsme v průběhu posledních dnů a týdnů zaktualizovali tak, že nyní čítá několik desítek záznamů o masážích v Brně a okolí.

Informace o dalších typech masáží

Zkuste v předvánočním chvatu na chvíli zpomalit a věnovat se příjemným masážím. Pomůže vám s tím náš přehled, který jsme právě rozšířili o aromamasáže, čínskou energetickou masáž, Dornovu masáž, havajské masáže a indickou masáž hlavy.

Katalog masáží v Brně se rozrůstá

Náš katalog masáží v Brně a okolí, www.brnomasaze.cz se utěšeně rozrůstá. Za posledních pár týdnů jsme přidali několik nových masérů a masérek. Máte-li tip na další, kteří ještě v našem katalogu nejsou, případně pokud sami provozujete masáže, ozvěte se. Umístění v katalogu BrnoMasáže.cz je zdarma.

Spuštěno diskuzní fórum o masážích

Na vaše žádosti jsme spustili diskuzní fórum. Najdete v něm možnost pro vyjádření své spokojenosti s tímto webem, ale také prostor pro diskuze o kvalitě nabízených masáží v Brně a okolí.

Doplněné a rozšířené popisy masáží

Doplnili jsme a rozšířili naši sekci Typy masáží. Před návštěvou masážního salonu v Brně a okolí, ale i kdekoli jinde, si tak můžete přečíst, co vás asi čeká. Navíc vám tímto prostřednictvím nabízíme inspiraci k tomu, jaký typ masáže si zvolit.

Spouštíme nový web

Pro všechny příznivce klasických, relaxačních, sportovních, exotických ale i intimně zaměřených masáží jsme počínaje dnešním dnem spustili katalog masážních studií a salonů v Brně a jeho blízkém okolí. Věříme, že zde vždy najdete, co hledáte, a budete se k nám opakovaně vracet.