Tantra - tantrické masáže

Nejdříve si povíme, co je to Tantra, abychom lépo pochopili filosofii tantristických (nebo také tantrických) masáží. Význam slova „tantra“ se dá přeložit jako tkanivo" nebo "pavučina" a to ve smyslu složité struktury.

Tantra masáže vám ukážou cestu hluboko k vašim niterným pocitům a postupně vyčistí stres a napětí celého těla.

Tantra

Tantra má více než tisíciletou tradici. Souvisí s uctíváním kultu Šivy a Šakti, kteří symbolizují muže a ženu. V rámci tohoto kultu existují i prastaré obřady, jež spojují rituální usmrcení oběti (kozy) a něco, co se dá popsat jako sexuální jóga.

Buddhistický význam slova Tantra – Metody buddhistické tantry se zaměřují na identifikaci s cílem Buddhových nauk, tedy s osvícením. Cíl je zde tedy chápeme jako jakousi cestu. Na cestě Tantry se v buddhismu používají různé metody, třeba například  hluboké dýchání, iniciace nebo „zpřítomňění meditační formy“ ("vizualizace") a jiné.

Hinduistický význam slova Tantra – Šiva, božstvo hinduismu, je ničitel světa, který svým ničením stvoří nové. Je tu vidět důraz na důležitost ženy, protože jak Hindové praví: „Šiva bez Šakti je šava“. Šava znamená mrtvola.

Co je Tantra masáž?

Jak již samotný název tantristické masáže napovídá, spojuje v sobě jak techniky dávných tantricko-taoistických umění tak i klasické masáže. Tantrická masáž velmi smyslný  a příjemný rituál, který rozproudí energii celého vašeho těla a naplní vás vzrušením a fyzickou láskou. Mezi prvky umění tantry je i jemná masáž lingamu a joni, což je původní název pro mužské respektive ženské pohlaví.

Tip: Tantra masáž v Praze? Zkuste Tantra masáž pro muže.

Tantra masáže vás dovedou k tomu, že orgasmus nebudete pociťovat jen v oblasti pohlavního ústrojí, ale rozlijete jej jako hluboké moře, které vás naplní snad nekončícím pocitem slasti.

Tantra masáž

Tantra masáže obsahují nepřeberné množství různých doteků, od těch nejjemnějších až po ty dynamické a smyslné. Zažijete masáž oblastí hlavy, budete si užívat doteky horkými látkami. Vaše smysly budou rozmazlovány speciální aromaterapií, váš nos zažije rozkoš při použití vůní, vaše pokožka pocítí energii z olejů, které jsou plně přírodní. To vše je doprovázeno zvuky uvolňující hudby, v tichém prostředí bez rušivých elementů.

Jak Tantra masáž probíhá

Představte si, jak přicházíte na krásné stinné místo, které ozařuje světlo mnoha svíček, je provoněné vůní kadidla a další spoustou exotických vůní. Hraje zde jemná a klidná hudba. Vítá vás příjemná sympatická masérka, či sympatický masér. Nejdříve si povídáte o svých přáních, ale i o obavách. A teď to přijde, konečně se vydáte do rukou maséra. Po chvíli cítíte, jako kdybyste se citli v jiném světě, čas neexistuje, vnímáte klidnou melodii a doteky maséra. Celé vaše tělo se uvolňuje. Ztuhlost a únava z vašich svalů psotupně mizí, tělo zalévá horko.

Celé je to jeden úchvatný rituál. Posvátná a mystická erotika. Celá tantrická masáž je vzrušující a něžná zároveň. Od masírovaného se vůbec nic nečeká.

Tantra masáž

Během tantra masáže se uvolníte v rukou příjemného maséra či půvabné masérky, zažijete pocit, kdy můžete vypustit všechny problémy z hlavy. Jen si užíváte toho, že nemusíte nic dávat – stačí brát, nic neřešit a užívat si.

Při této zkušenosti s tantrickou masáží prožijete naprosto odlišné pocity ze vzrušení, než jsou ty, které můžete cítit v naší západní kultuře. Nemusíte mít ovšem strach ze studu, všechny pocity, vášně a emoce jsou u tantry žádané a zcela normální. Vše při tantra masáži se samozřejmě řídí jen vašimi touhami, potřebami a přáními, a samozřejmě i hranicemi.

Součástí tantra masáže může být i jemná masáž joni či lingamu, samozřejmě na Vaše přání, nebo ji můžete proměnit v obřad úcty k tělesné schránce bez jakýchkoliv náznaků erotiky.

Tantra masáže jsou skvělým doplňkem partnerského života, prohloubí se jimi intimita a důvěra vztahu. Všichni, kdo jí zažili, si jí nemohou vynachválit.

Poznámka: Brno je bohužel plné rádoby odborníků na tantrickou masáž, smutným faktem je, že většina z nich má na mysli úplně jiný druh masáže.

Tip: Nabízíte tantra masáž pro Brno a okolí? Kontaktujte nás a přidáme vás do našeho katalogu.