access-bars.jpg

Access Bars

relaxace pro tělo i duši

Access Bars je nástroj, který otevírá vědomí na planetě Zemi a dostává nás do přítomnosti. Tato metoda zahrnuje 32 bodů na hlavě, v nichž jsou nashromážděny všechny vaše myšlenky, nápady, přesvědčení, obavy, emoce a postoje, o kterých jsme během všech životů nabili dojem, že jsou důležité. Sezení Bars je jako zmáčknutí tlačítka DELETE na vašem počítači. Bars jsou v podstatě jako náš pevný disk v počítačové bance. Je to stejné, jako když si celý život shromažďujeme věci ve skladu. A to, co tato metoda dělá, je, že vymazává nepotřebné položky, takže se tento obsah už automaticky nevrací.

Mozkové vlny se během sezení Bars zpomalí, což umožní přístup k vzorcům chování a systémům přesvědčení a postojů, které jsme používali od dětství nebo z jiných životů.

Začneme být více přítomni ve svém životě a minulost se nepromítá do budoucnosti stejným způsobem. Bars doslova mění pravděpodobnosti budoucích možností.

Bars je metoda, kdy učíme tělo přijímat. Skutečné přijímání je, když dovolíme tělu rozhodnout se, co si nechá a co ne. Je to vaše ochota otevřít ty oblasti, které nutily tělo s vámi jen souhlasit. Skutečné přijímání dovoluje vašemu tělu vytvořit nové volby a nové možnosti.

Bars může být použit pro usnadnění změny v jakékoliv oblasti vašeho života.

Access energetický facelift

Je možné cítit se a vypadat mladší bez injekčního botulismu, akupunkturních jehel a dalších traumat ve vašem těle?

Facelift je úžasný proces, který může zvrátit vzhled stárnutí na obličeji a může vyvolat podobné účinky v celém těle. Pokud je proveden opakovaně minimálně 20x zdá se změna trvalá. Je to laskavé a šetrné ošetření, které si každý zamiluje. Energie ozdravuje hloubkově orgány a až pak se účinky projeví na kůži. Je vhodný pro každého a je i jednoduchý se ho naučit a dopřávat si ho pravidelně.

Výše uvedené můžete vyzkoušet například v salonu Živý dotek masáže.